Garnitury ślubne szyte na miarę Szprotawa

SZYCIE

NA MIARĘ

Jeżeli znudziły się Państwu klasyczne projekty garniturów;

Jeżeli Państwa szafy przepełnione są odzieżą w standardowych fasonach;

Jeżeli mimo narzuconych przez etykietę norm pragniecie wyrazić swoją indywidualność;

Jeżeli już jesteście Państwo znudzeni modą dyktowaną przez domy towarowe i poszukujecie świeżości, unikatowości oraz inspiracji;

To zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty Indywidualnego Szycia na Miarę!
Czym różni się ono od standardowego made-to measure? Otóż produkt jest dopasowywany do klienta nie tylko w zakresie rozmiaru, ale również pod względem fasonu!
Mogą Państwo stworzyć swój wymarzony garnitur. To Państwo zadecydują z ilu części ma się składać; ilu rzędowa ma być marynarka; jakie mają być wycięcia, kieszenie, rozporki, obszycia, wykończenia; z jakich tkanin i dodatków ma być sporządzona, etc. To Państwo dokonujecie wyboru-tworzycie projekt!
Sformułowanie ‘Garnitury uszyte specjalnie dla Ciebie’ nareszcie zyskuje prawdziwe znaczenie!

Klasyczne szycie na miarę jest najlepszą z możliwych opcji, ponieważ ubranie dopasowane jest dokładnie do sylwetki zamawiającego. Dzięki temu uzyskują Państwo komfort dużo wyższy, niż w przypadku produkcji seryjnej, a wpływ na wybór materiału, kroju i dodatków pozwala stworzyć niepowtarzalne okrycie.

Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu na rynku, szycie na miarę w naszej Pracowni jest realizowane w ciągu kilku dni – wyjątkowo szybko jak na ten rodzaj usługi krawieckiej. 

Nasza Pracownia Krawiecka przyjmuje także zlecenia na przeszycie kolekcji gotowych projektów, wybranych przez zleceniodawcę.

By skorzystać z powyższych ofert szycia na miarę, jak i dowiedzieć się więcej na ich temat, prosimy o kontakt